| Ražotāja daļas numurs : | RU 2MV1 | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sanken Electric USA Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE GEN PURP 400V 1.1A AXIAL | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | RU 2MV1(1).pdfRU 2MV1(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RU 2MV1 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DIODE GEN PURP 400V 1.1A AXIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | RU 2MV1(1).pdfRU 2MV1(2).pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.2 V @ 1.1 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 400 V |
| Tehnoloģija | Standard |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Reverss atkopšanas laiks (trr) | 400 ns |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Box (TB) |
| Darba temperatūra - savienojums | -40°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 10 µA @ 400 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 1.1A |
| Ietilpība @ Vr, F | - |
| Pamatprodukta numurs | RU 2 |








DIODE GEN PURP 200V 1A AXIAL

DIODE GEN PURP 600V 1A AXIAL

DIODE GEN PURP 1KV 800MA AXIAL

DIODE GEN PURP 200V 1A AXIAL

DIODE GEN PURP 1KV 800MA AXIAL

DIODE GEN PURP 200V 1A AXIAL

DIODE GEN PURP 600V 1A AXIAL

DIODE GEN PURP 400V 1.1A AXIAL

DIODE GEN PURP 1KV 800MA AXIAL

DIODE GEN PURP 400V 1.1A AXIAL